Whatsapp’tan yuva yıkacak uygulama!

WhatsDogÖncelikle çıkarılan mavi tik ile pek çok yuvayı yıkan sevenler ocağına ile incir ağacı dikmeye devam etmektedir . Öncelikle belirtmem gerekmektedir ki her ne kadar WhatsAppentegreli bir uygulama olsa da birebir WhatsApp ile bir ilişkisi yok.

Nedir bu WhatsDog?
WhatsDog yukarıda da belirttiğim benzeri pek çok bireyin ilişkisinin sona ermesine sebep olan, ilişkilerde meydana gelen güven çatlağını daha çok çatırdatan bir uygulama.

WhatsDog ‘da sevdiğiniz ya da izlemek dilediğiniz bir bireyin bütün Whatsapp hareketlerini takip etmeniz olası. Bu takip elbet ki takip ettiğiniz bireyin mesajlaşmalarını okumak olarak değil WhatsApp’te ne süre çevrim içi olup olmadığı ve ne kadar çevrim içi kaldığı ile ilgili .
Uygulamaya girdiğiniz tarihten bu yana izlemek dilediğiniz numara ile ilgili sizlere bilgiler sunan WhatsDog, takip ettiğiniz numaranın online olmasıyla sizi uyarıyor. Uygulama ile ilgili en fazla şikayet edilen konu ise uygulama içi çıkan ve can sıkıcı durumda olan reklamlar. WhatsDog bu problemi 10 TL ile çözmenizi de olası kılıyor.

Şimdilik sadece resmi olarak Android cihazlar için kullanımda olan WhatsDog ‘u buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Sevebilirsin...

Devamını oku:
Yılan efsanesi geri geliyor
Yılan efsanesi geri geliyor!

Finlandiya merkezli Nokia'nın ilk önce 1997 senesinde piyasaya...

2016 Cardinals Single Game Tickets Go On Sale Friday Y98

2016 Cardinals Single Game Tickets Go On Sale...

Kapat