Yandex TOLOKA ile Para Kazanmak İster misiniz?

Yandex-toloka

kullanıcılarına sunduğu ile birlikte hem Yandex hem siz kazanın. Sistem çalışması çok basit, Yandex arama sonuçlarını daha iyi hale getirmek için kullanıcılarından yardım istiyor, Yandex hesabınız ile ’ya kayıt oluyorsunuz ve kazanmaya hemen başlıyorsunuz. Yapmanız gereken görevler kolay, atıyorum web hosting kelimesi ile ilgili size arama sonuçları çıkartıyor ve bunların hangisini arama sonuçlarında çıkartması gerektiğini size soruyor. Fiyatlar görevlere göre değişiyor, 0,01$-0,0,5$ arası bir ücret veriyor. Bir görev ortalama 2 dakika sürüyor, gün içerisinde boş vakitlerinizi görevlere ayırsanız küçükte olsa ek bir gelir sağlamış olursunuz. Toloka şuan için sadece Rusça, İngilizce ve Türkçe diller bulunuyor, yakında zamanda diğer dillerin desteği eklenir diye tahmin ediyoruz.

Bu görevler sadece eğitim amaçıdır, eğer bu görevlerde başarı gösterirseniz ilereyen projelerde öncelik sahibi olabilirsiniz ve daha fazla kazanabilirsiniz.

Unutmadan, görevleri yaparken sakın rastgele cevaplar vermeyin, eğer anlaşılırsa bir kaç gün profilinizde reklam göremeyebilirsiniz. Bu yüzden görevleri yaparken özenle ve dikkatle yaparsanız gün içerisinde daha çok görev alabilir ve daha çok kazanabilirsiniz.  forumlarında açılan Listenizde görev yok ise… konusunu takip edebilirsiniz.

Listenizde görev yok ise,

  1. O an için havuzda görev bitmiştir.
  2. Görevleriniz kontrol ediliyor olabilir.
  3. Çok özensiz çalışmalar yaptıysanız bu yüzden size görev verilmemiş olabilir.
    Görev gelmemesi ile ilgili yorumlarınızı, sorularınızı bu başlık altında paylaşalım. Ancak listenizde görev bulunmamasının sebebini ancak toloka-support@yandex.com adresine e-posta göndererek öğrenebilirsiniz

Hemen kayıt olup kazanmaya başlamak için https://toloka.yandex.com/tr/ adresine kayıt olunuz.

Sevebilirsin...

Devamını oku:
Protection for football players prime concern

Shawn Lamb was beginning his very first practice...

gtalk-un-yerini-hangouts-aldi-5310679
Gtalk’un yerini Hangouts aldı

Gtalk kullanıcıları artık konuşmalarını Hangouts üzerinden gerçekleştirmek zorunda...

Kapat