Samsung Galaxy S6 heyecanlandırıyor!

Samsung’un yeni parlamaya hazır ürünü olan ’dan gelen haberler sevenleri heyecanlandırmaya başladı.

AT&T’ye ait olabileceği söylenen bir kullanıcı servisinin web kodlarında yer alan bilgiler arasında, SM-G920A modeli ismi (Galaxy S6), 1440 x 2560 (QHD) bilgisi ve base 64 ibaresi yer alıyor. Tabii ki kesin bir şey yok, ama bunlar da akıllara 2K ekran ve 64-bit çipseti getiriyor.

Android 5.0 Lollipop’un yaygınlaşmasıyla birlikte akıllı telefonların yeni bir boyuta adım atacağını söylersek yanılmayız herhalde. 64-bit kullanımı ve faydaları da artacaktır. Eh, Galaxy S6’nın da mart ayındaki MWC 2015’te görücüye çıkması muhtemel. Yani 5.0 ile, hatta bir üst versiyonla bile sunulabilir. Öte yandan, 2014’te çıkan Note 4 ve Note Edge gibi modellerde de 2K çözünürlüklü Super Amoled ekranların kullanıldığını biliyoruz. Dolayısıyla bu çözünürlük miktarı ve 64-bit çipset hiç sürpriz olmayacaktır.

Titiz Tasarım, Büyüleyici Parlaklık
Cam işçiliğiyle metal sanatından esinlenilerek hazırlanan Samsung Galaxy S6, cam ile metalin kusursuz uyumunu sunar: hoş kıvrımlı, geniş yelpazesiyle baş döndürücü renkler saçan; parlak cam yüzeyiyle nefes kesen bir tasarım.
samsung s6
Daha Gelişmiş Diyafram, Daha Net Fotoğraflar
Samsung Galaxy S6’nın hem ön hem de arkadaki kameraları daha yüksek çözünürlük ve F1.9 diyafram açıklığı sunarak, nerede olursanız olun daha net fotoğraflar çekmenizi sağlar. Ana ekran tuşuna çift tıklayıp doğrudan kamera moduna geçerek artık hiçbir anı kaçırmayın.
samsumg s6-2
Ultra Hızlı Şarj
Samsung Galaxy S6’nın önceki modellerden 1,5 kat daha seri çalışan yıldırım hızındaki şarj özelliği sayesinde artık pilinizi dert etmeyin. Kablosuz şarj özelliğiyle, Samsung Galaxy S6’yı uyumlu şarj pedine koyarak kablo kullanmadan, kolayca şarj edebilirsiniz. 

* Şarj zamanı ve süresi bireysel kullanım alışkanlıklarına göre değişiklik gösterebilir. HD veya daha yüksek çözünürlüklü film izlerken pil şarj ömrü 2 saatten az olabilmektedir. 
* Kablosuz şarj pedi dahil değildir. 
* Sadece WPC ve PMA uyumlu kablosuz şarj pedlerinde geçerlidir.

samsung s6-3
Benzersiz Performans
Önceki modellere göre iki kat artırılmış önyükleme hızı ve uygulamaları süper seri şekilde başlatabilmesi sayesinde Samsung Galaxy S6, size rakipsiz sonuçlar ve gelişmiş enerji verimliliği sunar. 64 bitlik mimari desteği gerçekten güçlü bir performansı, çoklu görev ve multimedya işlevlerini bir üst düzeye taşımanızı mümkün kılar.
samsunsg s6-4
Göz Alıcı Ekran
Samsung Galaxy S6, 5,1 inçlik Quad HD (2 560 x 1 440) Super AMOLED ekranı sayesinde kusursuz bir görüntü deneyimi; ve uyarlanabilir görüntü özelliğiyle, hem içeride hem de dışarıda eşsiz netlik sunar. Geliştirilmiş parlaklık düzeyleri ve piksel yoğunluğu, nerede olursanız olun mükemmel fotoğraflar çekmenize olanak verir.
samsunsg s6-5

Geliştirilmiş Güvenlik

Samsung Galaxy S6’in güçlü güvenlik çözümleri ile eşsiz iç rahatlığının keyfini çıkarın: KNOX, parmak izi tarayıcı.
samsunsg s6-6

Akıllı Yönetici

Yeni Smart Manager uygulaması pil durumu, depolama, RAM, güvenlik ve daha birçok yararlı bilgiyi bir bakışta kontrol etmenizi sağlar.
samsunsg s6-7
Samsung Galaxy S6 Kullanıcı Klavuzunu incelemek için tıklayınız.

Sevebilirsin...

Devamını oku:
LooPaymanset
Samsung’dan Apple’ı kızdıracak hareket

LoopPay, Apple Pay ya da Google Wallet‘tan daha...

Outlook 2013 gönderilen iletileri değiştirme

Bir mail gönderdiniz ve mail'inize ekleme yapmanız veya...

Kapat