Limango kapatıldı!

2009 yılıda Türkiye’ye giriş yapan Alman şirket Türkiye’den çekilme kararı aldı. sitesinde yer alan açıklama kararı;

limango

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR MESAJ DA MAL ALDIĞI FİRMALARA
Şirket, bir diğer e-posta mesajını ise mal aldığı şirketlere gönderdi:

Sayın İş Ortağımız,

30 Mart 2015 tarihi itibariyle limango.com.tr adresinde yürütmekte olduğumuz faaliyetlerimize üzülerek son veriyoruz.

Kurulmuş olduğumuz 19 Şubat 2009 tarihinden itibaren bize göstermiş olduğunuz destek ve güven için sizlere teşekkür ederiz.

Müşterilerimize sevkiyatımız devam etmektedir. Bu süreçte şimdiye kadar size göndermiş olduğumuz siparişleri standart işleyişlerimiz çerçevesinde bizlere geciktirmeden teslim etmenizi bekliyoruz.

Müşterilerimizden gelen iadeler de sözleşmelerimiz çerçevesinde sizlere gönderilecektir. Sözleşmemiz uyarınca tüm alacaklarınız tarafınıza gönderilecek iadeler düşüldükten sonra eksiksiz bir şekilde vadelerinde ödenecektir. Bu konu ile ilgili sorularınız için finans departmanımız (216 665 …. – ) ile görüşebilirsiniz.”

ŞUBAT 2009’DA KURULDU
Bugün kapanışı resmileşen Limango, Türkiye’de e-ticaretin yükseldiği yıllarda “internette satmaz” denilen birçok ürünü satışa sunmuş ve başarılı olmuştu.

Son bir yıl içinde kapanan e-ticaret şirketlerinin arasına katılan Limango’dan sonra Türkiye e-ticaretinin nasıl bir yön izleyeceği ise merak konusu. 93 milyon TL sermayeli Limango Dış Ticaret ve Sanal Mağazacılık Hizmetleri isimli şirketin İstanbul Ticaret Odası’na kaydı 19 Şubat 2009’da yapılmıştı.

Şirketin pazar payının, yüzde 10’un altına düşmeleri, şirketin Türkiye’den çıkma sürecini hızlandırdığı kaydediliyor. Limango’nun sahibi Otto-Europe Beteiligungs, Almanya’nın önde gelen şirketleri arasında yer alıyor.

Sevebilirsin...

Devamını oku:
plesk
Plesk 12 DNS ayarları

Plesk panel ayarları değişmese panel görüntüsü oldukça değişmiştir....

şifreler bu rakamla başlıyorsa
Şifreniz bu rakamlar ile başlıyorsa tehlikedesiniz…

Splashdata güvenlik firması 2014 yılında en çok kullanılan...

Kapat