DÜNYA’NIN İLK AKILLI ÇANTASI

Teknoloji, insanların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Çoğu zaman teknolojinin daha akıllı bir hal alması, bizim zor durumlarla karşı karşıya kalmamıza neden olsa da iyi yönlerinden biri de her geçen gün büyüyen akıllı telefon ekranları nedeniyle tek elimizle kontrol edememek. Tabi bu durum, akıllı saatler ve bileklikler için bir pazar açığa çıkardı.

Tüm eşyalarınızı birçok gözü bulunan çantanıza yerleştirip, bir de telefon görüşmelerinizi, bilgilerini veSiri/Cortana/S Voice kişisel asistana yapacağınız komutları gerçekleştirebileceğinizi düşünün. İşte Indiegogo’ya sunulan ve bağış toplayarak seri üretime geçirilmesi planlanan HiSmart() sizin bu hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek.

Kısa bir süre önce Indiegogo’da yayımlanan proje, 50.000$‘lık hedefine şimdiden ulaşmış bile. HiSmart ile yapılabilecek işlemler, üzerinde ekran bulunmaması nedeniyle şimdilik sınırlı. Fakat müzik dinleyebilir, komutlar vererek size rehber olunmasını isteyebilir, şehir/havadurumu/trafik bilgilerini alabilir ve telefon görüşmeleri yapabilirsiniz.

Sevebilirsin...

Devamını oku:
Yılan efsanesi geri geliyor
Yılan efsanesi geri geliyor!

Finlandiya merkezli Nokia'nın ilk önce 1997 senesinde piyasaya...

Whatsapp-facebook
Whatsapp’a Facebook Hesabı ile Giriş Yapabileceksiniz

Milyonlara kişinin kullandığı  Whatsapp ve Facebook'tan ynei bir...

Kapat