Facebook üzerinden para göndermek artık mümkün

, mesajlaşma uygulaması Messenger üstünden para gönderip alma özelliğini resmi olarak duyurdu.

Gelen özellikle birlikte artık Facebook Messenger uygulaması üstünden arkadaşlarınıza anlık olarak para gönderebilmeniz mümkün olacak.
Ücretsiz olarak yapılabilecek para gönderme özelliğinin önümüzdeki aylarda ABD’de aktif hale gelmesi bekleniyor. Facebook Messenger ürünün başına gelen eksi PayPal Başkanı David Marcus’un bu hamlesinin zaten beklendiği gibi daha önceki sızıntılardan dolayı biliniyordu.
Tüm bu sızıntı sürecinin ardından gelen Facebook’un resmi açıklaması; Facebook Messenger’daki para gönderip alma özelliğinin nasıl çalışacağının detaylarını da gün yüzüne çıkarmış oldu.
Sistem oldukça basit çalışıyor ve kullanıcılar arasında para transferi yapılmasını sağlıyor.
facebook para gönderme
Messenger’da bir arkadaşınızla konuştuğunuz esnada “$” ikonuna basmanız ve sonrasında “Pay” butonuna basarak seçeceğiniz banka kartınızla para gönderimi yapabilmeniz mümkün oluyor.
Facebook Messenger şu anda ABD’deki bankalara bağlı olan Visa ve Mastercard banka kartlarını kabul ediyor. Facebook Messenger’dan para gönderirken eğer iOS cihazını kullanıyorsanız, Touch ID özelliği de kullanılabildiğinin altını çizelim.

Sevebilirsin...

Devamını oku:
bilgisayar-virusu-ramnit
Büyük firmalardan geliyormuş gibi gözüken maillere dikkat edin!

İnternet kullanıcılarını hedef alan ve geçtiğimiz aylarda uzun...

cpanel
WHM’de Temel işlemler

Bugün sizlere sunucunuzda ya da cPanel Reseller hostinginizde...

Kapat