Yer Sağlayıcı Faaliyet Belgesi Verilmeyecek

Telekomünikasyon İletişim Bakanlığı (TİB)’nın 13 Ocak 2015 tarihli bilgilendirmesinde artık Verilmeyecek.
5651 sayılı Kanunun “Yer Sağlayıcının Yükümlülükleri” başlıklı 5 inci maddesinin 6 ncı fıkrasında değişikliğe gidilmiş ve Yer Sağlayıcılık faaliyetinde bulunmak isteyenlere Başkanlığa bildirimde bulunma yükümlülüğü getirilmiştir. Yapılan değişiklik ile Başkanlığımızdan faaliyet belgesi alma zorunluluğu kaldırılmış olup bilgilendirme yükümlülüğü getirilmiştir. https://ysb.tib.gov.tr adresi aracılığı ile bildirimde bulunulabilecektir. Bildirimde bulunanların listesi http://www.tib.gov.tr adresinde yayınlanacaktır.
Mevcut “Faaliyet Belgesine Sahip Yer Sağlayıcılar” ve Başkanlığımızda onay bekleyen başvuru sahiplerinin https://ysb.tib.gov.tr adresinden kullanıcı adı ve şifresi ile sisteme girerek bilgilerini güncellemeleri gerekmektedir.
Bildirimde bulunan ve onay bekleyen gerçek/tüzel kişiliğe ait varsa değişikliklere ilişkin belgeler yenilenmeli ve eksik belgeler (Adli Sicil), Başkanlığımıza üç ay içinde ulaştırılmalıdır. Üç aylık süre sonunda mevcut “Faaliyet Belgesine Sahip Yer Sağlayıcılar” listesi yayından kaldırılacak olup yerine Bildirimde Bulunan Yer Sağlayıcılar Listesi yayınlanacaktır.

Sevebilirsin...

Devamını oku:
Chemotherapy Issues versus Alternative Cancer Remedies

Greetings to you all and I hope you...

mysql
SSH Üzerinden Tüm Veritabanlarını Onarma

Size bugün tüm veritabanlarını aynı anda onarmayı göstereceğim....

Kapat