Whatsapp Kullananlar İçin Tüm Detaylar

whatsapp

Son Görünme Tarihini gizleme
Konuştuğunuz kişiler ile ne zaman ’a girdiğinizi belli etmemek için ’ın son sürümü tam size göre. Eski zamanlarda başka uygulamalar ile yapılan şimdi ’ın son sürümü ile yapılıyor. Yapmanız gereken Ayarlar > Hesab > Gizlilik > Son Görünme Yolu.

WhatsApp`a kilit koymakWhatsApp`a kilit koymak

Mesajlarınızın başkaları tarafından okunması size rahatsızlık veriyor ise bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Bir çok uygulamalar bunu yapabiliyor fakat Chip bunların arasında en başarılı WhatsApp Lock uygulamasını buldu. Bu uygulama her WhatsApp`a girdiğinizde sizden şifre isteyecektir.

WhatsApp’ta PDF, ZIP, APK göndermek

Sizinde bilmekte olduğunuz üzere WhatsApp üzerinden karşı tarafa her dosyayı göndermekmümkün değil. Fakat Android`te Whats Packed 2 Ads uygulamasını indirerek bunu aşabilirsiniz. Fakat bunu kullanırken her iki tarafında bu programın yüklü olması gerekmektedir.iOS kullanıcılarının böyle bir imkanı bulunmuyor.

Silinmiş Mesajları Nasıl Geri Getiririm

Yanlışlıkla çok önemli veya gerekli mesajları sildiniz ve zor durumda mı kaldınız şimdi WhatsApp bunada çare buldu tek yapmanız WhatsApp’ı silip yeniden yüklemeniz. Tekrar yüklediğinizde size size eski mesajları yükleyip yüklemediğinizi soracak.

İnternet Paketinizi Koruyun

WhatsApp’tan gelen resimler, videolar otomatik olarak cihazınıza kaydediliği için ay sonunda gelen fatura şasırtabilir. Gelecek multimedya öğelerinin hangi ağ bağlantısı tarafından indirileceğini seçebileceğiniz.

Profil Resminizi Koruyun

Gizliliğe önem veriyorsanız bu bilgi size yararlı olabilir. Sizin resminizi sadece belirlediğiniz kişilerin görmesini istiyorsanız yapmanız gereken Ayarlar > Hesabım > Gizlilik Yolunu izleyebilirsiniz. Burada “profil fotoğrafı” seçeneğini dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Numaranızı değiştirin

Cep telefonu numaranızı değiştirdiyseniz artık WhatsApp’ı silip yeniden yüklemeye gerek kalmadan Ayarlar > Hesabım > Numaramı Değiştir bu kısımdan numaranızı değiştirebilirsiniz.

Sevebilirsin...

Devamını oku:
Kentlake graduate competes on ‘American Ninja Warrior’

Competing on "American Ninja Warrior" has not only...

captcha
WordPress Spam yorumları Captcha ile engellemek

Bir çok blog yazarının baş belası spam yorumlar....

Kapat